Vyberte stránku

Barva roku 2020 je všemi milovaná a má nesčetně odstínů… Ano, je to modrá.

V nehtovém designu tomu není jinak a většina žen bude na předvánoční manikúře volit modré tóny. Ať už v kombinaci ze zlatou či stříbrnou.

Je se tedy nač těšit. Sněhobílé vločky na tmavě modré barvě noční oblohy, sněhuláky s modrými čepičkami či jednodušší modré designy se třpytkami.

Nehtařka, která má nutnou zásobu razítkovacích destiček, laků a třpytek, stihne vykouzlit vánoční motivy i většině těm, kteří si zapomněli čas na zdobení předem rezervovat.

Nehtová modeláž kamuflážní gel
blue christmas nails 1

A pokud vás modrá zas tak nebere, tak sáhněte po červené klasice, ta nezklame nikdy 🙂

vánoční nehty červené
červené gelové nehty zlaté oramenty

Pokud chcete být opravdu IN a jít s aktuálními trendy, nezapomínejte ani na to, že je důraz kladen na eleganci a přirozenost. Ve světě nehtového designu se to odráží samozřejmě také. Co to znamená se dočtete v článku Návrat k přirozenému vzhledu nehtů.

A jestli nemáte náladu na vyloženě vánoční nail art, ale chcete mít nehty zajímavé a tématické, tak jsou tu pořád další zimní motivy. Například 3D vzory svetrů. Také klasika, která se každoročně vrací.

knit nails 3D svetr nehty
knit nails svetr nehty 1

Kde hledat inspiraci

Věčným inspiromatem, který vás nikdy nenechá na holičkách je bezpochyby Pinterest.

Inspirovat se nemusíte jen hotovými dílky, ale můžete si najít i krásné jednoduché postupy, jak na vánoční nail art doma. Internet je jich plný a stačí vám k tomu trochu umu. A hodně třpytek 😀

nail tutorial snowflake